Multi Multi – możliwości gry

Gra Multi Multi to jedna z gier, jaką oferuje totalizator sportowy. W jaki sposób można zagrać w tę grę i jakie są możliwości, jeśli chodzi o zakup pojedynczego zakładu?
W przypadku gry Multi Multi losowanych jest dwadzieścia z osiemdziesięciu liczb. Obstawić na jednym zakładzie można do dziesięciu liczb. Wiele osób decyduje się jednak na obstawianie nie dziesięciu, a siedmiu, pięciu lub nawet tylko dwóch liczb. Choć wygrane w tym przypadku są znacznie mniejsze, to jednak prawdopodobieństwo trafienia jest znacznie wyższe.
Decydując się na grę Multi Multi można zdecydować się także na opcję gry z plusem. Plus to liczba, która w danym losowaniu wypadła na końcu. Zakład z plusem jest droższy, jednak w przypadku trafienia wszystkich dziesięciu liczb wraz z plusem wygrana pierwszego stopnia wynosi 2, 5 miliona złotych.
Oprócz wykupienia opcji plus w przypadku gry Multi Multi istnieje obecnie opcja wykupienia tak zwanej super szansy. Super Szansa polega na wylosowaniu ciągu siedmiu liczb. Wygrana następuje wtedy gdy trafiona zostanie przynajmniej ostatnia liczba w ciągu.
Wyniki Multi Multi a także Super Szansy można sprawdzić w dowolnym punkcie sprzedaży zakładów lotto. Można to sprawdzić również na stronie internetowej.

 

Możesz również polubić…