Ogromny wybór.

Czy jesteś gotowy na zmiany w życiu? Chcesz być inna/inny? Nie chcesz już zwracać na siebie uwagi, a co najważniejsze chcesz zawalczyć o własne zdrowie? Nic więcej Ci nie pozostaje jak zmobilizować się do działania i skorzystać z jednej z cudownych diet. Może to nie tymczasowe, dieta to zmiana stylu życia, czasem już do swojego ostatniego dnia.

Jaką dietę wybrać? Możliwości jest wiele, zaczynając od podstawowej głodówki, która stwarza więcej szkody niż pożytku, poprzez racjonalne odżywianie, dietę Dukana, śródziemnomorską, zupową, Kopenhaską, jogurtową, białkową, niskowęglowodanową, niskotłuszczową, mało znaną dr Ornisha i wiele innych.

Na co zwróciłeś uwagę? Zapewne w Twoje oczy padła dieta dr Ornisha. Co to w ogóle jest? Jest to dieta niskotłuszczowa, wegetariańska, gdzie w menu ilość tłuszczu nie przekracza 10% zapotrzebowania kalorycznego. A co można jeść? Owoce, warzywa, chude wędliny, pieczywo pełnoziarniste, nasiona roślin strączkowych czy orzechy. Wybór jest ogromny, nabiał oczywiście w ograniczeniu także jest dozwolony, warto wybrać produkty beztłuszczowe lub o jego zmniejszonej zawartości.

Możesz również polubić…